Ekologiškos valymo priemonės BUZIL

P 317 Planta Lotion

Losjonas rankoms, skirtas ekologiškam rankų plovimui esant normaliam purvui. Išmuilinti rankas mažu kiekiu rankų losjono ir nuskalauti

Galima įsigyti: 5L

P 311 Planta Orange

Universalus stipraus koncentrato valiklis, skirtas vandeniui atsparių paviršių ir medžiagų kasdieniniam ir intensyviam valymui. Naudojamas maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

Galima įsigyti: 1L

P 312 Planta San

Sanitarinis valiklis citrinų rūgšties pagrindu, skirtas sanitariniam, kasdieniniam valymui drėgnose patalpose. Naudojamas visoms rūgštims atsparioms medžiagoms ir paviršiams pvz.: kriauklėms, klozetams valyti. Ypač tinka chromo ir nerūdijančio plieno paviršių, sienų ir grindų plytelių valymui.

Galima įsigyti: 5L

P 319 Planta® San Intense

Sanitarinis valiklis metano sulfono rūgšties pagrindu kasdieniniam, intensyviam ir pagrindiniam valymui.
Sanitariniam, kasdieniniam, intensyviam ir pagrindiniam valymui drėgnose patalpose.

Naudojamas visoms rūgštims atsparioms medžiagoms ir paviršiams pvz.: kriauklių, klozetų, pisuarų, sienų ir grindų plytelių valymui.
Ypatingai tinka sanitariniam porcelianui, chromo ir plieno paviršiams, sienų, grindų plytelėms.

Galima įsigyti: 1L

P 313 Planta Soft

Universalus valiklis, skirtas kasdieniniam vandeniui atsparių ir blizgių paviršių, medžiagų ir grindų dangų valymui. Ypač tinka paviršiams iš plastiko ir stiklo valyti. Tinka naudoti maisto pramonėje bei profesionaliose virtuvėse.

Galima įsigyti: 1L

P 314 Planta Aloe

Indų ploviklis, skirtas vandeniui atsparioms medžiagoms ir paviršiams plauti. Ypač tinka indams, stalo įrankiams, taurėms.

Galima įsigyti: 1L

P 315 Planta Cleen

Valymo priemonė muilo pagrindu. Gerai valo natūralų akmenį, klinkerį, linoleumą, kaučiuką ir PVC dangą.

Galima įsigyti: 1L

P 316 Planta Clear

Paruošta valymo priemonė stiklui su atstumiančiu purvą efektu. Skirta ekologiškam kasdieniniam paviršių valymui pvz.: stiklų, langų, veidrodžių, rėmų, transporto priemonių langų, plastiko ir labai blizgių paviršių valymui.

Galima įsigyti: 600ml

Ar ieškote

Kokybiškų valymo paslaugų?